Продават

Продажба - Таунхаус 147 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Палео Фалиро
715 000 €
4864 €/m²
Property 11198 photo 1
Property 11198 photo 2
Property 11198 photo 3
Property 11198 photo 4
Property 11198 photo 5
Property 11198 photo 6
Property 11198 photo 7
Property 11198 photo 8
Property 11198 photo 9
Property 11198 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 147 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол, една баня, баня с тоалетна. Шести етаж и се състои от хол с кухня, хол, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, cградата има асансьор, гараж, складово помещение.

Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
657 000 € 5429 €/m²
  • Обектен код 57988
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
652 000 € 5525 €/m²
  • Обектен код 57989
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Обектен код 58375
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 7927 €/m²
  • Обектен код 58420
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 5130 €/m²
  • Обектен код 58910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 4469 €/m²
  • Обектен код 58915
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
710 000 € 5634 €/m²
  • Обектен код 58916
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 4963 €/m²
  • Обектен код 58917
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин