Продават

Продажба - Апартамент 92 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
93 000 €
1011 €/m²
Property 1184 photo 1
Property 1184 photo 2
Property 1184 photo 3
Property 1184 photo 4
Property 1184 photo 5
Property 1184 photo 6
Property 1184 photo 7
Property 1184 photo 8
  • Обектен код 1184
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 92 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 2

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1970
  • Плаж: мелкая галька
  • Брой стаи: 2
  • Други удобства: тенты, автономное отопление, газ, кондиционер, камин, 10 м2 складское помещение
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина.

Продажба
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Обектен код 63706
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63856
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 6562 €/m²
  • Обектен код 64130
  • Квадратура 16 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64259
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
135 000 € 2547 €/m²
  • Обектен код 64812
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
97 000 € 3233 €/m²
  • Обектен код 65016
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 65251
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 65788
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1176 €/m²
  • Обектен код 65870
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 65937
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин