950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1910
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 9900 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 600 кв.м в Атина. сграда има 3 нива.Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една тоалетна. Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
800 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 54626
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Обектен код 14131
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
980 000 € 1093 €/m²
  • Обектен код 60917
  • Квадратура 896 m²
  • Разстояние до морето 8500 m
Продажба
850 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 36233
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 11000 m
Продажба
850 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 61606
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
850 000 € 1049 €/m²
  • Обектен код 44408
  • Квадратура 810 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
800 000 € 1156 €/m²
  • Обектен код 33981
  • Квадратура 692 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 42668
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 54731
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Обектен код 36924
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин