950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1910
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 9900 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 600 кв.м в Атина. сграда има 3 нива.Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една тоалетна. Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Подобни обекти

Инвестиции Продажба
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Обектен код 11618
  • Квадратура 337 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Инвестиции Продажба
950 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 12070
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 8
Инвестиции Продажба
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Обектен код 14855
  • Квадратура 457 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Обектен код 21525
  • Квадратура 622 m²
  • Разстояние до морето 8500 m
Продажба
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 24415
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
920 000 € 1869 €/m²
  • Обектен код 49129
  • Квадратура 492 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
850 000 € 3068 €/m²
  • Обектен код 57672
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 9
Инвестиции Продажба
850 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 61606
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Обектен код 62391
  • Квадратура 645 m²
  • Разстояние до морето 8498 m
Продажба
850 000 € 2151 €/m²
  • Обектен код 62765
  • Квадратура 395 m²

Абонамент за бюлетин