320 000 €
1524 €/m²
Property 12445 photo 1
Property 12445 photo 2
Property 12445 photo 3
Property 12445 photo 4
Property 12445 photo 5
Property 12445 photo 6
Property 12445 photo 7
Property 12445 photo 8
Property 12445 photo 9
Property 12445 photo 10
Property 12445 photo 11
Property 12445 photo 12
Property 12445 photo 13
Property 12445 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2012
  • Брой стаи: 6
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 47000 m
  • Разстояние до край. град: 40 km
  • Разстояние до летището: 42 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 210 кв.м в област Солун. Къщата и се състои от 4 спални, 2 холове с кухня, 2 бани, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, райграс.

Продажба
320 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 6937
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
280 000 € 933 €/m²
  • Обектен код 39651
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
270 000 € 1088 €/m²
  • Обектен код 33334
  • Квадратура 248 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
320 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 9397
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
310 000 € 1791 €/m²
  • Обектен код 2592
  • Квадратура 173 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
375 000 € 1250 €/m²
  • Обектен код 59263
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
370 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 9277
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 875 €/m²
  • Обектен код 35694
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 3239
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
390 000 € 1147 €/m²
  • Обектен код 60692
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин