Продажба - Къща 300 m² в област Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Василика
280 000 €
933 €/m²
Property 39651 photo 1
Property 39651 photo 2
Property 39651 photo 3
Property 39651 photo 4
Property 39651 photo 5
Property 39651 photo 6
Property 39651 photo 7
Property 39651 photo 8
Property 39651 photo 9
Property 39651 photo 10
Property 39651 photo 11
Property 39651 photo 12
Property 39651 photo 13
Property 39651 photo 14
Property 39651 photo 15

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1997
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: газ
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 20000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в област Солун. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една баня. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
390 000 € 1147 €/m²
  • Обектен код 60692
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
280 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 54515
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
390 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 52569
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
390 000 € 1772 €/m²
  • Обектен код 52600
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
340 000 € 1259 €/m²
  • Обектен код 3489
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 1391 €/m²
  • Обектен код 7568
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
230 000 € 1314 €/m²
  • Обектен код 43592
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
320 000 € 1523 €/m²
  • Обектен код 12445
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 1758 €/m²
  • Обектен код 32279
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 57478
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин