340 000 €
1259 €/m²
Property 3489 photo 1
Property 3489 photo 2
Property 3489 photo 3
Property 3489 photo 4
Property 3489 photo 5
Property 3489 photo 6
Property 3489 photo 7
Property 3489 photo 8
Property 3489 photo 9
Property 3489 photo 10
Property 3489 photo 11
Property 3489 photo 12
Property 3489 photo 13
Property 3489 photo 14
Property 3489 photo 15
Property 3489 photo 16
Property 3489 photo 17
Property 3489 photo 18
Property 3489 photo 19
Property 3489 photo 20
Property 3489 photo 21

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 20000 m
  • Разстояние до край. град: 500 km
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 270 кв.м в област Солун. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти.

Продажба
390 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 52569
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 21662
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
500 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 38686
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1481 €/m²
  • Обектен код 3399
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 30733
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 9277
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 33032
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
280 000 € 933 €/m²
  • Обектен код 39651
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
320 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 25337
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 1586 €/m²
  • Обектен код 47234
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин