320 000 €
1882 €/m²
Property 25337 photo 1
Property 25337 photo 2
Property 25337 photo 3
Property 25337 photo 4
Property 25337 photo 5
Property 25337 photo 6
Property 25337 photo 7
Property 25337 photo 8
Property 25337 photo 9
Property 25337 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1995
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 170 кв.м в област Солун. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
385 000 € 2081 €/m²
  • Обектен код 50306
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
280 000 € 933 €/m²
  • Обектен код 39651
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
410 000 € 2009 €/m²
  • Обектен код 39266
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
265 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 63952
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 1153 €/m²
  • Обектен код 46647
  • Квадратура 286 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 1165 €/m²
  • Обектен код 31393
  • Квадратура 369 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
380 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 30733
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
460 000 € 1586 €/m²
  • Обектен код 47234
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
280 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 54515
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
340 000 € 1259 €/m²
  • Обектен код 3489
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин