790 000 € 683 000 €
1178 €/m²
Property 13097 photo 1
Property 13097 photo 2
Property 13097 photo 3
Property 13097 photo 4
Property 13097 photo 5
Property 13097 photo 6
Property 13097 photo 7
Property 13097 photo 8
Property 13097 photo 9
Property 13097 photo 10
Property 13097 photo 11
Property 13097 photo 12
Property 13097 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 580 кв.м в Атика. Партер и се състои от 4 спални, хол с кухня, 4 бани, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
800 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 64888
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Обектен код 44106
  • Квадратура 540 m²
  • Разстояние до морето 2480 m
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 23811
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Обектен код 21817
  • Квадратура 430 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Обектен код 6810
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 63482
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 7497
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 28611
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
980 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 13074
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин