Property 7497 photo 1
Property 7497 photo 2
Property 7497 photo 3
Property 7497 photo 4
Property 7497 photo 5
Property 7497 photo 6
Property 7497 photo 7
Property 7497 photo 8
Property 7497 photo 9
Property 7497 photo 10
Property 7497 photo 11
Property 7497 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1988
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до край. град: 8 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 250 кв.м в Атика. сутерен и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от 3 спални, една баня. Първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 38394
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 3866 €/m²
  • Обектен код 37582
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 30360
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
750 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 23422
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
575 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 65051
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
850 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 51008
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m

Абонамент за бюлетин