Property 15474 photo 1
Property 15474 photo 2
Property 15474 photo 3
Property 15474 photo 4
Property 15474 photo 5
Property 15474 photo 6
Property 15474 photo 7
Property 15474 photo 8
Property 15474 photo 9
Property 15474 photo 10
Property 15474 photo 11
Property 15474 photo 12
Property 15474 photo 13
Property 15474 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1985
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 464 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол, една тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
650 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 29458
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
700 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 4223
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
950 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 14724
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 38394
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 66082
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Обектен код 21817
  • Квадратура 430 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 38873
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Обектен код 6810
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин