700 000 €
1750 €/m²
Property 4223 photo 1
Property 4223 photo 2
Property 4223 photo 3
Property 4223 photo 4
Property 4223 photo 5
Property 4223 photo 6
Property 4223 photo 7
Property 4223 photo 8
Property 4223 photo 9
Property 4223 photo 10
Property 4223 photo 11
Property 4223 photo 12
Property 4223 photo 13
Property 4223 photo 14
Property 4223 photo 15
Property 4223 photo 16
Property 4223 photo 17
Property 4223 photo 18
Property 4223 photo 19

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 400 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
760 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 22807
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63203
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
850 000 € 2023 €/m²
  • Обектен код 29759
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 3999
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 41560
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
610 000 € 2440 €/m²
  • Обектен код 58268
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
960 000 € 3542 €/m²
  • Обектен код 13556
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 66082
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин