Property 13601 photo 1
Property 13601 photo 2
Property 13601 photo 3
Property 13601 photo 4
Property 13601 photo 5
Property 13601 photo 6
Property 13601 photo 7
Property 13601 photo 8
Property 13601 photo 9
Property 13601 photo 10
Property 13601 photo 11
Property 13601 photo 12
Property 13601 photo 13
Property 13601 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 260 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Обектен код 13097
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
650 000 € 1969 €/m²
  • Обектен код 24120
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 19405
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Обектен код 10777
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
890 000 € 3423 €/m²
  • Обектен код 23481
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3866 €/m²
  • Обектен код 37582
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин