785 000 €
2962 €/m²
Property 13520 photo 1
Property 13520 photo 2
Property 13520 photo 3
Property 13520 photo 4
Property 13520 photo 5
Property 13520 photo 6
Property 13520 photo 7
Property 13520 photo 8
Property 13520 photo 9
Property 13520 photo 10
Property 13520 photo 11
Property 13520 photo 12
Property 13520 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 265 кв.м в Атика. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 29767
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 64888
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 2052 €/m²
  • Обектен код 38432
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 66082
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 30360
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 41918
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 29458
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
700 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 4223
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин