Property 30360 photo 1
Property 30360 photo 2
Property 30360 photo 3
Property 30360 photo 4
Property 30360 photo 5
Property 30360 photo 6
Property 30360 photo 7
Property 30360 photo 8
Property 30360 photo 9
Property 30360 photo 10
Property 30360 photo 11
Property 30360 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: друг
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 340 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, cградата има асансьор.

Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
980 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 13074
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 39060
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 9376
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
850 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 51008
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 19101
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 56683
  • Квадратура 520 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Обектен код 21817
  • Квадратура 430 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
900 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 3989
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин