Продажба - Къща 350 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Север Дросия
980 000 €
2800 €/m²
Property 13074 photo 1
Property 13074 photo 2
Property 13074 photo 3
Property 13074 photo 4
Property 13074 photo 5
Property 13074 photo 6
Property 13074 photo 7
Property 13074 photo 8
Property 13074 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1997
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 16000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 350 кв.м в Атика. сутерен и се състои от хол с кухня, една баня. Партер и се състои от една спалня, 2 холове, една кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, 3 бани. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Обектен код 29137
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 3999
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
800 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 64888
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 3989
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Обектен код 44106
  • Квадратура 540 m²
  • Разстояние до морето 2480 m
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 39060
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
850 000 € 800 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 41928
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 25238
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин