1 100 000 €
2750 €/m²
Property 25238 photo 1
Property 25238 photo 2
Property 25238 photo 3
Property 25238 photo 4
Property 25238 photo 5
Property 25238 photo 6
Property 25238 photo 7

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • Локва
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 400 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, 2 складови помещения. Партер и се състои от хол с кухня. Първи етаж и се състои от една спалня, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, собствен басейн, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 4021 €/m²
  • Обектен код 7797
  • Квадратура 373 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 56683
  • Квадратура 520 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Обектен код 59927
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
950 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 14724
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 400 000 € 2089 €/m²
  • Обектен код 3998
  • Квадратура 670 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Обектен код 26234
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 30360
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Обектен код 10777
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин