Property 14724 photo 1
Property 14724 photo 2
Property 14724 photo 3
Property 14724 photo 4
Property 14724 photo 5
Property 14724 photo 6
Property 14724 photo 7
Property 14724 photo 8
Property 14724 photo 9
Property 14724 photo 10

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: друг
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 410 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
890 000 € 3423 €/m²
  • Обектен код 23481
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Обектен код 59927
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
850 000 € 2023 €/m²
  • Обектен код 29759
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 30360
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 19101
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 28611
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 56683
  • Квадратура 520 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Обектен код 13097
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Обектен код 6810
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин