890 000 €
3423 €/m²
Property 23481 photo 1
Property 23481 photo 2
Property 23481 photo 3
Property 23481 photo 4
Property 23481 photo 5
Property 23481 photo 6
Property 23481 photo 7
Property 23481 photo 8
Property 23481 photo 9
Property 23481 photo 10
Property 23481 photo 11
Property 23481 photo 12
Property 23481 photo 13
Property 23481 photo 14
Property 23481 photo 15
Property 23481 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2003
  • Брой стаи: 12
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 260 кв.м в Атика. сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, 2 бани, едно складово помещение. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, тенти, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
900 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 3989
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Обектен код 29137
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 38873
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 30360
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Обектен код 6810
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Обектен код 21817
  • Квадратура 430 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 19101
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин