750 000 € 550 000 €
2750 €/m²
Property 38873 photo 1
Property 38873 photo 2
Property 38873 photo 3
Property 38873 photo 4
Property 38873 photo 5
Property 38873 photo 6
Property 38873 photo 7
Property 38873 photo 8
Property 38873 photo 9
Property 38873 photo 10
Property 38873 photo 11
Property 38873 photo 12
Property 38873 photo 13
Property 38873 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 200 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 3 спални, хол, една кухня, 2 бани, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 38873
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
780 000 € 2052 €/m²
  • Обектен код 38432
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
750 000 € 630 000 € 2019 €/m²
  • Обектен код 43204
  • Квадратура 312 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
630 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 7503
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 16541
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Обектен код 6810
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 7177
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 3999
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин