1 000 000 € 820 000 €
2733 €/m²
Property 16541 photo 1
Property 16541 photo 2
Property 16541 photo 3
Property 16541 photo 4
Property 16541 photo 5
Property 16541 photo 6
Property 16541 photo 7
Property 16541 photo 8
Property 16541 photo 9
Property 16541 photo 10
Property 16541 photo 11
Property 16541 photo 12
Property 16541 photo 13

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1994
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани. Първи етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
890 000 € 3423 €/m²
  • Обектен код 23481
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 28611
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
980 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 13074
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Обектен код 29137
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63886
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 2089 €/m²
  • Обектен код 3998
  • Квадратура 670 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 64231
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 16541
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
850 000 € 2023 €/m²
  • Обектен код 29759
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин