Property 29759 photo 1

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: друг
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 420 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, една кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня, 2 холове, една кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Обектен код 62380
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 51008
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 23811
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
800 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 64888
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Обектен код 44106
  • Квадратура 540 m²
  • Разстояние до морето 2480 m
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Обектен код 21817
  • Квадратура 430 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
850 000 € 2023 €/m²
  • Обектен код 29759
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 38873
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин