1 000 000 € 990 000 €
1980 €/m²
Property 29137 photo 1
Property 29137 photo 2
Property 29137 photo 3
Property 29137 photo 4
Property 29137 photo 5
Property 29137 photo 6
Property 29137 photo 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 11
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 500 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 бани, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 29767
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63886
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Обектен код 44106
  • Квадратура 540 m²
  • Разстояние до морето 2480 m
Продажба
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 16541
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
950 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 14724
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Обектен код 10777
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 3999
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 7669
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Обектен код 62380
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин