1 000 000 €
2247 €/m²
Property 10777 photo 1
Property 10777 photo 2
Property 10777 photo 3
Property 10777 photo 4
Property 10777 photo 5
Property 10777 photo 6
Property 10777 photo 7
Property 10777 photo 8
Property 10777 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 2000 m

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 445 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, баня с тоалетна, една тоалетна, 2 складови помещения. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение.

Продажба
850 000 € 800 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 41928
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 66082
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
890 000 € 3423 €/m²
  • Обектен код 23481
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 29767
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 30360
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 9376
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Обектен код 62380
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин