1 000 000 €
8333 €/m²
Property 29767 photo 1
Property 29767 photo 2
Property 29767 photo 3
Property 29767 photo 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 120 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
980 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 13074
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 7177
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Обектен код 62380
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
960 000 € 3542 €/m²
  • Обектен код 13556
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Обектен код 29137
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 7669
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Обектен код 10777
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 14724
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 28611
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин