900 000 €
1651 €/m²
Property 47148 photo 1
Property 47148 photo 2
Property 47148 photo 3
Property 47148 photo 4
Property 47148 photo 5
Property 47148 photo 6
Property 47148 photo 7
Property 47148 photo 8
Property 47148 photo 9
Property 47148 photo 10
Property 47148 photo 11
Property 47148 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 650 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 545 кв.м в Атика. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна, едно складово помещение. Втори етаж и се състои от 5 спални, 3 бани. Трети етаж и се състои от една спалня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, гараж, отопление.

Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 9376
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 3999
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
850 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 51008
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 30736
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 56683
  • Квадратура 520 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 29767
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин