830 000 €
2184 €/m²
Property 23004 photo 1
Property 23004 photo 2
Property 23004 photo 3
Property 23004 photo 4
Property 23004 photo 5
Property 23004 photo 6
Property 23004 photo 7
Property 23004 photo 8
Property 23004 photo 9
Property 23004 photo 10
Property 23004 photo 11
Property 23004 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1990
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 20000 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 380 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, една тоалетна, 2 складови помещения. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Обектен код 29137
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
850 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 51008
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Обектен код 62380
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 30736
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 7177
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин