670 000 €
1558 €/m²
Property 23473 photo 1
Property 23473 photo 2
Property 23473 photo 3
Property 23473 photo 4
Property 23473 photo 5
Property 23473 photo 6
Property 23473 photo 7
Property 23473 photo 8
Property 23473 photo 9
Property 23473 photo 10
Property 23473 photo 11
Property 23473 photo 12
Property 23473 photo 13
Property 23473 photo 14
Property 23473 photo 15
Property 23473 photo 16
Property 23473 photo 17
Property 23473 photo 18

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 430 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от една кухня. Първи етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
550 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 7610
  • Квадратура 342 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
650 000 € 1857 €/m²
  • Обектен код 38393
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
750 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 23422
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 38394
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 29767
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 1864 €/m²
  • Обектен код 64529
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 11

Абонамент за бюлетин