Property 64529 photo 1
Property 64529 photo 2
Property 64529 photo 3
Property 64529 photo 4
Property 64529 photo 5
Property 64529 photo 6
Property 64529 photo 7
Property 64529 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1995
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 11
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2300 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 370 кв.м в Атика. Партер и се състои от 4 спални, 2 холове с кухня, 2 душове с тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
675 000 € 600 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 6100
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 3999
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 64888
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 7497
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 28611
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин