Property 6100 photo 1
Property 6100 photo 2
Property 6100 photo 3
Property 6100 photo 4
Property 6100 photo 5
Property 6100 photo 6
Property 6100 photo 7
Property 6100 photo 8
Property 6100 photo 9
Property 6100 photo 10
Property 6100 photo 11
Property 6100 photo 12
Property 6100 photo 13
Property 6100 photo 14
Property 6100 photo 15
Property 6100 photo 16
Property 6100 photo 17
Property 6100 photo 18
Property 6100 photo 19
Property 6100 photo 20

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1991
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 177 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Обектен код 13097
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
630 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 7503
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
600 000 € 1188 €/m²
  • Обектен код 30111
  • Квадратура 505 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Обектен код 21817
  • Квадратура 430 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
950 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 14724
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
900 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 3989
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 8115
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин