Property 8115 photo 1
Property 8115 photo 2
Property 8115 photo 3
Property 8115 photo 4
Property 8115 photo 5
Property 8115 photo 6
Property 8115 photo 7
Property 8115 photo 8
Property 8115 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 240 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 тоалетни. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн.

Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 7497
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 29458
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
700 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 63482
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
510 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 23486
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 8115
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
800 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 64888
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 66082
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин