Property 23036 photo 1
Property 23036 photo 2
Property 23036 photo 3
Property 23036 photo 4
Property 23036 photo 5
Property 23036 photo 6
Property 23036 photo 7
Property 23036 photo 8
Property 23036 photo 9

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: друг
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 276 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, една баня. Къщата има ъглово изложение е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
600 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 11012
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
780 000 € 2052 €/m²
  • Обектен код 38432
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 29458
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 41918
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 60133
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин