Property 60133 photo 1
Property 60133 photo 2
Property 60133 photo 3
Property 60133 photo 4
Property 60133 photo 5
Property 60133 photo 6
Property 60133 photo 7
Property 60133 photo 8
Property 60133 photo 9
Property 60133 photo 10
Property 60133 photo 11
Property 60133 photo 12
Property 60133 photo 13
Property 60133 photo 14
Property 60133 photo 15
Property 60133 photo 16
Property 60133 photo 17
Property 60133 photo 18
Property 60133 photo 19
Property 60133 photo 20
Property 60133 photo 21
Property 60133 photo 22
Property 60133 photo 23
Property 60133 photo 24
Property 60133 photo 25

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3300 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 220 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
652 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 12945
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 26121
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • Обектен код 59060
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
475 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 13121
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 7497
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
690 000 € 1864 €/m²
  • Обектен код 64529
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63276
  • Квадратура 225 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин