Property 23169 photo 1
Property 23169 photo 2
Property 23169 photo 3
Property 23169 photo 4
Property 23169 photo 5
Property 23169 photo 6
Property 23169 photo 7

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 100 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, райграс, барбекю.

Продажба
600 000 € 1188 €/m²
  • Обектен код 30111
  • Квадратура 505 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
550 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 7610
  • Квадратура 342 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 8115
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
460 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 26999
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 11012
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
398 000 € 370 000 € 1629 €/m²
  • Обектен код 65277
  • Квадратура 227 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
365 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 61796
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63203
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 60606
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин