450 000 €
2571 €/m²
Property 43860 photo 1
Property 43860 photo 2
Property 43860 photo 3
Property 43860 photo 4
Property 43860 photo 5
Property 43860 photo 6
Property 43860 photo 7
Property 43860 photo 8
Property 43860 photo 9
Property 43860 photo 10
Property 43860 photo 11
Property 43860 photo 12
Property 43860 photo 13
Property 43860 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1250 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 175 кв.м в Атика. сутерен и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
530 000 € 4076 €/m²
  • Обектен код 29751
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 1233 €/m²
  • Обектен код 23753
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 61660
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
660 000 € 3882 €/m²
  • Обектен код 23806
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 24990
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 11012
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
505 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 12794
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
610 000 € 2440 €/m²
  • Обектен код 58268
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 8115
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
400 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 22432
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин