400 000 €
2632 €/m²
Property 22432 photo 1
Property 22432 photo 2
Property 22432 photo 3
Property 22432 photo 4
Property 22432 photo 5
Property 22432 photo 6
Property 22432 photo 7
Property 22432 photo 8
Property 22432 photo 9
Property 22432 photo 10
Property 22432 photo 11
Property 22432 photo 12
Property 22432 photo 13
Property 22432 photo 14
  • Обектен код 22432
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Къща
  • Квадратура 152 m²
  • Площ на участък 340 m²
  • Област Атика
  • Информация Останалата част на Атика (Атика)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3300 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 152 кв.м в Атика. Първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
420 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 19544
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
370 000 € 1233 €/m²
  • Обектен код 23753
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
350 000 € 1635 €/m²
  • Обектен код 4739
  • Квадратура 214 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
475 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 13121
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 60759
  • Квадратура 255 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 60606
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 19405
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
490 000 € 2969 €/m²
  • Обектен код 20949
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин