490 000 €
2970 €/m²
Property 20949 photo 1
Property 20949 photo 2
Property 20949 photo 3
Property 20949 photo 4
Property 20949 photo 5
Property 20949 photo 6
Property 20949 photo 7
Property 20949 photo 8
Property 20949 photo 9
Property 20949 photo 10
Property 20949 photo 11

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 165 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение.

Продажба
580 000 € 2577 €/m²
  • Обектен код 48778
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
410 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 29321
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
630 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 7503
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 26096
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
398 000 € 370 000 € 1629 €/m²
  • Обектен код 65277
  • Квадратура 227 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 8115
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 63482
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
575 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 65051
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
690 000 € 1864 €/m²
  • Обектен код 64529
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 11

Абонамент за бюлетин