480 000 €
4800 €/m²
Property 26096 photo 1
Property 26096 photo 2
Property 26096 photo 3
Property 26096 photo 4
Property 26096 photo 5
Property 26096 photo 6
Property 26096 photo 7
Property 26096 photo 8
Property 26096 photo 9
Property 26096 photo 10
Property 26096 photo 11
Property 26096 photo 12
Property 26096 photo 13
Property 26096 photo 14
Property 26096 photo 15
Property 26096 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1992
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 75 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 100 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 2 спални, хол, една кухня, 2 бани. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
700 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 4223
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
490 000 € 2969 €/m²
  • Обектен код 20949
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
690 000 € 1864 €/m²
  • Обектен код 64529
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 60133
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
700 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 63482
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
410 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 29321
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 7610
  • Квадратура 342 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
600 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 11012
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 19405
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин