580 000 €
2417 €/m²
Property 19405 photo 1
Property 19405 photo 2
Property 19405 photo 3
Property 19405 photo 4
Property 19405 photo 5
Property 19405 photo 6
Property 19405 photo 7
Property 19405 photo 8
Property 19405 photo 9
Property 19405 photo 10
Property 19405 photo 11
Property 19405 photo 12
Property 19405 photo 13
Property 19405 photo 14
Property 19405 photo 15
Property 19405 photo 16
Property 19405 photo 17
Property 19405 photo 18
Property 19405 photo 19
Property 19405 photo 20
Property 19405 photo 21
Property 19405 photo 22
Property 19405 photo 23
Property 19405 photo 24
Property 19405 photo 25
Property 19405 photo 26
Property 19405 photo 27

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 61 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 240 кв.м в Атика. сутерен и се състои от 2 складови помещения. Партер и се състои от 2 спални, 2 холове, 2 кухни, 2 бани. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
690 000 € 1864 €/m²
  • Обектен код 64529
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
530 000 € 1827 €/m²
  • Обектен код 14276
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
575 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 65051
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 1737 €/m²
  • Обектен код 11385
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
652 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 12945
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 1890 €/m²
  • Обектен код 41223
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
580 000 € 2577 €/m²
  • Обектен код 48778
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
650 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 30273
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
865 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 49883
  • Квадратура 369 m²
  • Брой стаи 11

Абонамент за бюлетин