Property 14276 photo 1
Property 14276 photo 2
Property 14276 photo 3
Property 14276 photo 4
Property 14276 photo 5
Property 14276 photo 6
Property 14276 photo 7
Property 14276 photo 8
Property 14276 photo 9
Property 14276 photo 10
Property 14276 photo 11
Property 14276 photo 12
Property 14276 photo 13

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 9
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 290 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
660 000 € 3882 €/m²
  • Обектен код 23806
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 2956 €/m²
  • Обектен код 10357
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 14848
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 1827 €/m²
  • Обектен код 14276
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
650 000 € 1969 €/m²
  • Обектен код 24120
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
425 000 € 3171 €/m²
  • Обектен код 65282
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
505 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 12794
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
510 000 € 425 000 € 1328 €/m²
  • Обектен код 36168
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин