500 000 €
1724 €/m²
Property 14848 photo 1

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 64 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 290 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 60133
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 1857 €/m²
  • Обектен код 38393
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63203
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 2270 €/m²
  • Обектен код 4279
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 60759
  • Квадратура 255 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
490 000 € 1737 €/m²
  • Обектен код 11385
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 21704
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин