450 000 €
2000 €/m²
Property 21704 photo 1
Property 21704 photo 2
Property 21704 photo 3
Property 21704 photo 4
Property 21704 photo 5
Property 21704 photo 6
Property 21704 photo 7
Property 21704 photo 8
Property 21704 photo 9
Property 21704 photo 10
Property 21704 photo 11
Property 21704 photo 12
Property 21704 photo 13

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1979
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 225 кв.м в Атика. сутерен и се състои от хол. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
380 000 € 4871 €/m²
  • Обектен код 64787
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 24990
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
652 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 12945
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 60133
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 21704
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
650 000 € 1969 €/m²
  • Обектен код 24120
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
400 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 23302
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 7610
  • Квадратура 342 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин