Property 24990 photo 1
Property 24990 photo 2
Property 24990 photo 3
Property 24990 photo 4
Property 24990 photo 5
Property 24990 photo 6
Property 24990 photo 7
Property 24990 photo 8
Property 24990 photo 9
Property 24990 photo 10
Property 24990 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 130 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 4 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
580 000 € 3866 €/m²
  • Обектен код 37582
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2647 €/m²
  • Обектен код 65054
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
510 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 23486
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 11008
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
400 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 22432
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 2969 €/m²
  • Обектен код 20949
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 62375
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин