360 000 €
1200 €/m²
Property 24057 photo 1
Property 24057 photo 2
Property 24057 photo 3
Property 24057 photo 4
Property 24057 photo 5
Property 24057 photo 6
Property 24057 photo 7
Property 24057 photo 8
Property 24057 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, барбекю, отопление.

Продажба
520 000 € 1890 €/m²
  • Обектен код 41223
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 60759
  • Квадратура 255 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
525 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38390
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 1304 €/m²
  • Обектен код 26714
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 26121
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 21704
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 11008
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 29321
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 425 000 € 1328 €/m²
  • Обектен код 36168
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин