500 000 €
1563 €/m²
Property 26121 photo 1
Property 26121 photo 2
Property 26121 photo 3
Property 26121 photo 4
Property 26121 photo 5
Property 26121 photo 6
Property 26121 photo 7
Property 26121 photo 8

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 320 кв.м в Атика. Партер и се състои от хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 холове, една баня. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Трети етаж и се състои от една спалня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
630 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 7503
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
600 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63203
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 26121
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 3866 €/m²
  • Обектен код 37582
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 1827 €/m²
  • Обектен код 14276
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
525 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38390
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
По запитване
  • Обектен код 8118
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин