Property 63203 photo 1
Property 63203 photo 2
Property 63203 photo 3
Property 63203 photo 4
Property 63203 photo 5
Property 63203 photo 6
Property 63203 photo 7
Property 63203 photo 8
Property 63203 photo 9
Property 63203 photo 10
Property 63203 photo 11
Property 63203 photo 12
Property 63203 photo 13
Property 63203 photo 14
Property 63203 photo 15
Property 63203 photo 16
Property 63203 photo 17
Property 63203 photo 18
Property 63203 photo 19
Property 63203 photo 20
Property 63203 photo 21
Property 63203 photo 22
Property 63203 photo 23
Property 63203 photo 24
Property 63203 photo 25
Property 63203 photo 26

Details

  • Година на строителство: 1994
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 29458
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 66082
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
520 000 € 1890 €/m²
  • Обектен код 41223
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
652 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 12945
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2577 €/m²
  • Обектен код 48778
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
650 000 € 1857 €/m²
  • Обектен код 38393
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
660 000 € 6947 €/m²
  • Обектен код 27967
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин