650 000 €
5909 €/m²
Property 7727 photo 1
Property 7727 photo 2
Property 7727 photo 3
Property 7727 photo 4
Property 7727 photo 5
Property 7727 photo 6
Property 7727 photo 7
Property 7727 photo 8
Property 7727 photo 9
Property 7727 photo 10
Property 7727 photo 11
Property 7727 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1995
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 110 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
675 000 € 600 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 6100
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 2023 €/m²
  • Обектен код 29759
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
600 000 € 1188 €/m²
  • Обектен код 30111
  • Квадратура 505 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
865 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 49883
  • Квадратура 369 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 23811
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин