Property 49883 photo 1
Property 49883 photo 2
Property 49883 photo 3
Property 49883 photo 4
Property 49883 photo 5
Property 49883 photo 6
Property 49883 photo 7
Property 49883 photo 8
Property 49883 photo 9
Property 49883 photo 10
Property 49883 photo 11
Property 49883 photo 12
Property 49883 photo 13
Property 49883 photo 14
Property 49883 photo 15
Property 49883 photo 16
Property 49883 photo 17
Property 49883 photo 18
Property 49883 photo 19
Property 49883 photo 20
Property 49883 photo 21

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 11
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 58 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 369 кв.м в Атика. Партер и се състои от хол, една кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
700 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 63482
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Обектен код 13097
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
850 000 € 2023 €/m²
  • Обектен код 29759
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 41918
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 25238
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин