Продажба - Къща 185 m² в Атика

Гърция Епир Префектура Янина
420 000 €
2270 €/m²
Property 4279 photo 1
Property 4279 photo 2
Property 4279 photo 3
Property 4279 photo 4
Property 4279 photo 5
Property 4279 photo 6
Property 4279 photo 7
Property 4279 photo 8
Property 4279 photo 9
  • Обектен код 4279
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Къща
  • Квадратура 185 m²
  • Област Атика
  • Информация Префектура Янина (Ипирос)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до край. град: 1,5 km
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 185 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня, хол, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, барбекю.

Продажба
575 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 65051
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 62375
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 23685
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63276
  • Квадратура 225 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
510 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 42005
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
610 000 € 2440 €/m²
  • Обектен код 58268
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
400 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 24990
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 1136 €/m²
  • Обектен код 30072
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 19544
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин