Property 42005 photo 1
Property 42005 photo 2
Property 42005 photo 3
Property 42005 photo 4
Property 42005 photo 5
Property 42005 photo 6
Property 42005 photo 7
Property 42005 photo 8
Property 42005 photo 9
Property 42005 photo 10
Property 42005 photo 11
Property 42005 photo 12
Property 42005 photo 13
Property 42005 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 180 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
610 000 € 2440 €/m²
  • Обектен код 58268
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
750 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 23422
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
500 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 26121
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
525 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38390
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 8118
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
530 000 € 4076 €/m²
  • Обектен код 29751
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 7497
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 60133
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин